Tretí týždeň verejných stretnutí s občanmi: Ratkovce – Hlohovec – Smolenice

Dátum: 25 januára, 2020

V poradí tretí týždeň verejných stretnutí sa niesol v znamení návštev obcí Trnavského kraja, konkrétne sme zavítali do Ratkoviec a Smoleníc, ktoré v strede týždňa doplnilo stretnutie v Hlohovci.

 

21.1. – Ratkovce (Obecný úrad)

Prvé dve z troch tohtotýždňových stretnutí sa odohrali v okrese Hlohovec, kde sme spolu s OZ Utopia najskôr v utorok, 21.1. navštívili obec Ratkovce, kde sme sa na miestnom obecnom úrade s vami porozprávali o návrhoch na zveľadenie obce či jej okolia. Následne sme v stredu, 22.1. zamierili do Vlastivedného múzea v Hlohovci, v priestoroch ktorého sa, rovnako ako i v minulom roku uskutočnilo druhé z hlohoveckých stretnutí.

 

Celkovo deviate verejné stretnutie, tretie v uplynulom týždni, sme napokon absolvovali v Kultúrnom Dome v Smoleniciach, na ktorom ste predostreli Vaše nápady na projekty, ktoré môžu pomôcť k rozvoju Trnavského kraja a komunít v rámci neho.

 

 

 

 

 

 

22.1. – Hlohovec (Vlastivedné múzeum)

V priebehu nasledujúceho týždňa sme pre všetkých záujemcov pripravili opäť tri stretnutia, v už zaužívanom termíne: utorok - streda - štvrtok. Postupne navštívime tieto mestá:

  • UTOROK, 28.1. - Trnava, Úrad Trnavského samosprávneho kraja,
  • STREDA, 29.1. - Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika,
  • ŠTVRTOK, 30.1. - Galanta, SOŠ obchodu a služieb.

 

Ak máte aj vy nápad na projekt, ktorý by dokázal prispieť k rozvoju svojho okolia či zlepšiť kvalitu života vo vašej obci alebo meste, neváhajte ho prihlásiť prostredníctvom online formulára, ktorý nájdete na priloženom odkaze:

https://tvorimekraj.napady.hlasobcanov.sk/.

 

Tešíme sa na Vaše nápady!

 

23.1. – Smolenice (Kultúrny Dom)

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram