Štvrtý týždeň verejných stretnutí s občanmi: Trnava – Sereď – Galanta

Dátum: 1 februára, 2020

Počas štvrtého týždňa verejných stretnutí sme sa definitívne preklopili do druhej časti I. kola verejných stretnutí. Postupne sme počas tohto týždňa navštívili mestá v Trnavskom a Galantskom okrese - konkrétne Trnavu, Sereď a Galantu.

 

 

28.1. – Trnava (Úrad TTSK)

Štvrtý týždeň verejných stretnutí sme naštartovali utorňajším stretnutím v Trnave, kde sme sa v priestoroch nášho Úradu Trnavského samosprávneho kraja spolu s OZ Utopia mohli spolu s vami pobaviť o plánovanom druhom ročníku Participatívneho rozpočtu TTSK. Trnava nás ani tento rok nesklamala, a mohli sme sa tak tešiť hojnej účasti záujemcov z radov občanov i organizácií z Trnavy a okolia.

 

 

Zvyšné dve stretnutia sa následne uskutočnili v okrese Galanta, kde sme najskôr v stredu - 29.1. navštívili mesto Sereď,  konkrétne miestne Gymnázium Vojtecha Mihálika. Následne sme týždeň verejných stretnutí ukončili podujatím, ktoré sa konalo na Strednej odbornej škole obchodu a služieb na ulici Zoltána Kodálya v Galante.

 

 

30.1. – Galanta (SOŠ obchodu a služieb)

 

Aj počas februára sme si pre vás nachystali verejné informačné stretnutia, na ktorých budete mať možnosť dozvedieť sa viac o procese Participatívneho rozpočtu, o tom, ako sa doň zapojiť či ako vypĺňať projektové formuláre. V nasledujúcom týždne zavítame do okresov Galanta a Dunajská Streda, kde sa s vami stretneme na týchto miestach:

 

  • UTOROK, 4.2. – Veľké Úľany, Kultúrny Dom,
  • STREDA, 5.2. – Dunajská Streda, SOŠ rozvoja vidieka s VJM,
  • ŠTVRTOK, 6.2. – Šamorín, Gymnázium M. R. Štefánika.

 

 

Ak máte aj vy nápad na projekt, ktorý by dokázal prispieť k rozvoju svojho okolia či zlepšiť kvalitu života vo vašej obci alebo meste, neváhajte ho prihlásiť prostredníctvom online formulára, ktorý nájdete na priloženom odkaze:

https://tvorimekraj.napady.hlasobcanov.sk/.

 

Tešíme sa na Vaše nápady!

 

 

29.1. – Sereď (Gymnázium Vojtecha Mihálika)

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram