Spustili sme registráciu projektov

Dátum: 3 októbra, 2022

Pre všetkých záujemcov, ktorí sa chcú zapojiť do 4. ročníka participatívneho rozpočtu je možná registrácia projektov do 31.10.2022. Registrácia projektov je možná tu: https://tvorimekraj.trnava-vuc.sk/prihlasenie Všetky projekty musia byť v súlade so zásadami a výzve, ktoré nájdete na stránke v sekcii "Na stiahnutie".

Vďaka Participatívnemu rozpočtu TTSK môžete získať až 5 000€ na váš projekt. Projekt môže podať občianske združenie, fyzická osoba alebo skupina fyzických osôb, pričom každý žiadateľ môže podať maximálne jeden projekt.

O úspechu projektu rozhoduje deliberatívne fórum, ktoré je zložené z 1 poslanca zastupiteľstva TTSK, 1 zamestnanca Úradu TTSK a 3 zástupcov občianskej spoločností, ktorí hodnotia váš projekt na základe stanovených kritérií. To tvorí 50% rozhodovania. Zvyšných 50% rozhodovania tvorí hlasovanie verejnosti.

Projekt bude možné konzultovať osobne v 2. kole verejných stretnutí, ktoré budú prebiehať v každom okresnom meste od 10.10. - 18.10.2022. Presný harmonogram stretnutí bude zverejnený čoskoro.

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram