Šiesty týždeň verejných stretnutí s občanmi: Trstice – Veľký Meder

Dátum: 15 februára, 2020

Počas tretieho februárového týždňa sme zakončili v poradí šiesty týždeň I. kola verejných stretnutí s občanmi. Posledný týždeň bol oproti uplynulým týždňom skrátený o jedno verejné stretnutie, a tak sme zavítali len do dvoch destinácií. Okrem počtu verejných stretnutí bol tento týždeň netypickým i ich termínmi, kedy sme zaužívaný týždenný harmonogram utorok-streda-štvrtok nahradili netradičným termínom pondelok-utorok.

 

 

10.2. – Trstice (Obecný úrad)

V pondelok, 10. februára sme najskôr zavítali do obce Trstice, kde sme na miestom Obecnom úrade diskutovali za hojnej účasti obyvateľov tejto obce i širšieho okolia o Vašich návrhoch komunitných projektov.

 

Následne sme sa v utorok, 11.2. presunuli do Veľkého Medera, kde sme na pôde Obchodnej Akadémie - Kereskedelmi Akadémia zakončili naše putovanie naprieč Trnavským krajom, ktoré trvalo od 7.1. kedy sme stretnutím v Skalici odštartovali I. kolo verejných stretnutí.

 

 

 

 

 

11.2. – Veľký Meder (Obchodná Akadémia - Kereskedelmi Akadémia)

 

 

Ak máte aj vy nápad na projekt, ktorý by dokázal prispieť k rozvoju svojho okolia či zlepšiť kvalitu života vo vašej obci alebo meste, neváhajte ho prihlásiť prostredníctvom online formulára, ktorý nájdete na priloženom odkaze:

www.tvorimekraj.napady.hlasobcanov.sk/.

 

Tešíme sa na Vaše nápady!

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram