Predstavujeme víťazné projekty pilotného ročníka - Vtipné momenty z natáčania :)

Dátum: 6 marca, 2020

V uplynulých týždňoch sme vám prostredníctvom série krátkych videí predstavili niektoré z víťazných projektov, ktoré sa do Participatívneho rozpočtu Trnavskej župy zapojili v roku 2019. Postupne sme tak nahliadli do zákulisia projektov "kRAJské FČELY" v Trnave, "Kokorunka - kde  je vôľa, tam je cesta" v Gbeloch, "Tvorivé dielne aktívnych dôchodcov" v Galante, "Komunitný priestor pri rotunde" v Križovanoch nad Dudváhom a "AMEN SAVORE" v Trnave.

 

O tom, že aktivity jednotlivých projektov nie sú vždy len o striktnom dodržiavaní pravidiel, ale najmä o zábave a príjemne strávenom čase v prostredí miestnych komunít svedčí i posledné z našich videí - tentokrát zamerané na "vtipné zábery" z jednotlivých natáčaní.

 

Predkladatelia našich projektov totiž nie sú žiadne hviezdy strieborného plátna, ale napriek tomu sú to nesmierne inšpiratívni, bežní ľudia, ktorí sa spojili, aby priniesli niečo pozitívne svojmu okoliu.

 

Ani vy nemusíte byť hviezda pred kameru, aby ste zrealizovali svoj komunitný projekt, a prispeli tak k naplneniu nášho hesla:

 

#spolutvorímekraj

 

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram