Piaty týždeň verejných stretnutí s občanmi: Veľké Úľany – Dunajská Streda – Šamorín

Dátum: 8 februára, 2020

Predposledný týždeň I. kola verejných stretnutí k druhému ročníku Participatívneho rozpočtu Trnavskej župy sa niesol v znamení južných okresov nášho kraja. Počas druhého februárového týždňa sme zavítali do dvoch miest a jednej obce v okresoch Galanta a Dunajská Streda.

 

 

4.2. – Veľké Úľany (Kultúrny Dom)

V poradí piaty týždeň sme začali stretnutím vo Veľkých Úľanoch, kde ste s nami spolu s občianskym združením Utopia mohli diskutovať v priestoroch miestneho Kultúrneho Domu. Aj napriek nižšej účasti zazneli i na tomto stretnutí vynikajúce námety na zlepšenie komunity v tomto regióne. Stretnutie vo Veľkých Úľanoch sa uskutočnilo v utorok - 4.2.

 

Následne sme sa v stredu, 5.2. presunuli do Dunajskej Stredy, kde sme na Strednej odbornej škole rozvoja vidieka s vyučovacím jazykom maďarským diskutovali o viacerých vašich nápadoch, ktorými i v tomto roku plánujete prispieť k zrealizovaniu množstva komunitných projektov.

 

Uplynulý týždeň verejných stretnutí sme zakončili na verejnom stretnutí v Šamoríne, kde sme sa s vami stretli na miestnom Gymnáziu Milana Rastislava Štefánika, v areáli ktorého nás privítal jeden zo zrealizovaných projektov minulého ročníka - "Gymnazisti, hor sa na bicykel!". Ešte pred začiatkom tohto stretnutia sme sa tak s vami mohli podeliť o plody práce úspešných projektov minuloročných predkladateľov.

 

 

 

6.2. - Šamorín (Gymnázium M. R. Štefánika)

Čaká nás ešte posledný týždeň I. kola verejných stretnutí, v rámci ktorého sme si pre všetkých záujemcov pripravili posledné dve verejné stretnutia, a to konkrétne v týchto termínoch:

 

 

  • PONDELOK, 10.2. – Trstice, Obecný úrad Trstice,
  • UTOROK, 11.2. – Veľký Meder, Obchodná Akadémia - Kereskedelmi Akdadémia.

 

Ak máte aj vy nápad na projekt, ktorý by dokázal prispieť k rozvoju svojho okolia či zlepšiť kvalitu života vo vašej obci alebo meste, neváhajte ho prihlásiť prostredníctvom online formulára, ktorý nájdete na priloženom odkaze:

www.tvorimekraj.napady.hlasobcanov.sk/.

 

Tešíme sa na Vaše nápady!

 

5.2. – Dunajská Streda (SOŠ rozvoja vidieka s VJM)

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram