Oznam: Participatívny rozpočet Trnavskej župy pre rok 2020 bol prerušený

Dátum: 6 apríla, 2020

 

Momentálna situácia súvisiaca so šírením ochorenia COVID-19 obmedzila chod prakticky celej spoločnosti a výnimkou nie sú ani samosprávy. Kultúrne, spoločenské či športové aktivity boli buď zrušené, prípadne preložené na neurčito. V dôsledku opatrení súvisiacich s núdzovým stavom vyhláseným vládou Slovenskej republiky s poľutovaním konštatujeme, že ani v Participatívnom rozpočte Trnavskej župy nie je možné pokračovať podľa pôvodnej "Výzvy pre podávanie návrhov projektov participatívneho rozpočtu TTSK pre rok 2020” zo dňa 20.12.2019.

 

 

V tejto súvislosti vás chceme informovať, že Trnavský samosprávny kraj aj v tejto oblasti pripravuje rozhodnutie, ktoré bude zohľadňovať aktuálnu situáciu, ako aj záujem všetkých zainteresovaných využiť v maximálnej miere už vynaloženú prácu a energiu, ktoré sme spoločne do príprav tohtoročných projektov investovali. O finálnom rozhodnutí vás budeme samozrejme bezodkladne informovať prostredníctvom našej webovej stránkywww.tvorimekraj.sk či Facebookového účtu ´Tvoríme kraj´.

 

 

Ďakujeme za vašu doterajšiu spoluprácu a prosíme vás o pochopenie a trpezlivosť v tejto neľahkej situácií.

 

 

#spolutvorímekraj

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram