Cez Kerestúr

Dátum: 14 augusta, 2019

V sobotu, 17.8.2019, budú realizované hneď dve podujatia v rámci projektov podporených z Participatívneho rozpočtu Trnavskej župy.

 

A viete, aká je ich výhoda? Obidve sú v okrese Trnava! Smolenice budú vďaka občianskemu združeniu Footour žiť od 11:00 hod. do 02:00 hod. EKO- FESTIVALom a Križovany nad Dudváhom v sobotu od 16:00 hod. kurzom krasopisu a v nedeľu od 18:00 hod. Vás čaká vystúpenie folklórnej skupiny Dudváh. A zaiste vieme, že je možné stihnúť obe podujatia.

 

Občianske združenie Cez Kerestúr si dalo za úlohu zvýšiť povedomie o histórii a architektúre románskej rotundy z 13. storočia, a preto vytvorili projekt komunitného priestoru pri rotunde, kde počas 4 víkendov majú pre Vás pripravený kultúrno-vzdelávací program.

 

Touto cestou by sme Vás chceli pozvať na obe podujatia.

 

Usporiadateľom prajeme najmä krásne počasie, veľa návštevníkov, aby sa splnilo ich predsavzatie oživenia rotundy a držíme palce nech sa všetko vydarí podľa ich predstáv.

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram