Bašta umenia

Dátum: 13 augusta, 2019

Už túto sobotu, 17.8.2019, sa môžete tešiť na prvý Festival kreativity a prírody v obci Smolenice, ktorý pre Vás pripravilo občianske združenie Necestouka v rámci projektu Bašta umenia s finančnou podporou Participatívneho rozpočtu Trnavskej župy.

 

"Vyšantite sa na lúkach, vychutnajte si eko-filmy, diskusie, prejdite sa jedlým lesom s odborníčkou na bylinky a oveľa viac!

 

obJAV vznikol s myšlienkou oslavy krásy prírody a umenia. Potrebujeme Vás, aby sme premenili verejné priestory v okolí Smoleníc na miesto s príjemnou hudbou, na miesto, kde sa dá oddýchnuť, naučiť sa tvoriť, popustiť uzdu fantázii a na miesto, kde nám odborníci porozprávajú o tom, ako vnímajú prírodu, a ako ju spolu môžeme chrániť. A hlavne, na miesto bez odpadkov," to sú slová samotných organizátoriek.

 

Vstup aj účasť na aktivitách je ZADARMO. DOBROvoľným príspevkom môžete občianske združenie a jeho aktivity podporiť vo Footour stánku.

 

Viac informácií nájdete na stránke https://footour.org/sk/objav/

 

Organizátorkám prajeme krásne počasie, čo najviac návštevníkov, ale aj pomocných síl, a nech sa všetko vydarí podľa predstáv.

 

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram