1. kolo verejných stretnutí je úspešne ukončené

Dátum: 17 februára, 2020

Verejné stretnutie - Šaštín-Stráže (9.1.)

V období od 7. januára do 11. februára sme spolu s OZ Utopia v rámci 1. kola verejných informatívnych stretnutí postupne navštívili až 17 miest a obcí v rámci Trnavského kraja. Oproti pilotnému ročníku Participatívneho rozpočtu Trnavskej župy (ďalej aj ako "PR TTSK" alebo "PR") sa nám tak podarilo navýšiť počet týchto stretnutí o 5, z minuloročného počtu 12 stretnutí.

 

 

 

Verejné stretnutie - Vrbové (15.1.)

Postupne sme tak navštívili mestá i obce vo všetkých siedmych okresoch nášho kraja. Naplnili sme tak stanovený harmonogram, počas ktorého sme od severu na juh zavítali do: Skalice (7.1.), Gbiel (8.1.), Šaštína-Strážov (9.1.), Senice (14.1.), Vrbového (15.1.), Piešťan (16.1.), Ratkoviec (21.1.), Hlohovca (22.1.), Smoleníc (23.1.), Trnavy (28.1.), Serede (29.1.), Galanty (30.1.), Veľkých Úľan (4.2.), Dunajskej Stredy (5.2.), Šamorína (6.2.), Trstíc (10.2.), aby sme naše putovanie krajom v rámci tejto fázy zakončili posledným stretnutím vo Veľkom Mederi (11.2.).

 

 

 

Verejné stretnutie - Trnava (28.1.)

Počas  týchto stretnutí, na ktorých sa zúčastnilo viac než 200 záujemcov z radov občanov, sme načerpali množstvo skvelých nápadov na zlepšenie života vo vašom okolí, a taktiež i skvelej energie, ktorá pomáha napĺňať naše heslo: #spolutvorímekraj! Všetkým zúčastneným tak patrí obrovská vďaka i obdiv za snahu o rozvoj svojich komunít i celého kraja.

 

 

 

Tí z vás, ktorí sa z akéhokoľvek dôvodu nemohli zúčastniť ani jedného z naplánovaných stretnutí však nemusia zúfať. Formulár na podávanie projektov je aj naďalej dostupný na našej stránke: www.tvorimekraj.napady.hlasobcanov.sk/, a zapojiť sa môžu i predkladatelia, ktorí sa 1. kola verejných stretnutí nezúčastnili.

 

 

Nepremeškajte túto príležitosť, a prihláste svoj projekt čo najskôr! Priestor na podávanie projektov máte do 6. marca 2020.

 

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram